Ranczo Mikołajki

Zapraszamy w nasze skromne progi

Jedyny ośrodek wypoczynkowy, w którym pobyt nie ogranicza się do zwykłego noclegu. Nasze RANCZO zapewni Ci dodatkowe atrakcje takie jak mini strzelnica, wycieczki kajakowe i rowerowe oraz wesprze sprzętem Twój wędkarski zapał. Dodatkowo można zrealizować przejazd samochodem offroadowym. Dla zainteresowanych obiekt znajduje się w bardzo dużej bliskości jeziora (około 80-100m) oraz niezapomnianych sielskich krajobrazów. Dla tych aktywnych, jak również pełnoetatowych plażowiczów.

Use this section to describe your company and the services you offer. You could share your company’s story and details about why you are in business. The goal is to create a connection with the visitor and give them confidence to work with you.

5 osób

215 PLN / noc

min. 3 noce

6-7 osób

325 PLN / noc

min. 3 noce

7 osób

275 PLN / noc

min. 3 noce

6 osób

245 PLN / noc

min. 3 noce

KAUCJA REZERWACYJNA: 500 PLN
(* płatna wraz z zadatkiem, zwrotna przy wykwaterowaniu przelewem na konto bankowe)

Czemu warto u nas wypoczywać?

Powód #1

Sielskie widoki, pyszne śniadania, błogi odpoczynek... WOW, zarezerwuj już DZIŚ

Powód #2

A do jeziora prosto w klapkach... 100m i jesteś

Powód #3

Romantyczny wieczór dla Was przy zachodzie słońca, z lampką wina w ręce, otoczony ciszą i spokojem? Taki klimat TYLKO u Nas

Powód #4

Kurza Góra; Zabytkowy kościółek we Wsi; Lokalne miejsca historyczne; Najwyższy w tej części Polski taras widokowy roztaczjący się nad regionem... wystarczająco zachęcony/a?

Powód #5

Lasy, pola i jeziora, a to wszystko jescze takie dziewicze... nieodkryte. ODKRYJ to razem z Nami

Powód #6

RANCZO MIKOŁAJKI służy informacją w każdym zakresie jak również świadczy usługi bazy rekreacji wodnej i turystycznej na miejscu, bezpośrednio dla gości W CENIE noclegów.

Powód #7

Na terenie ośrodka znajduje się mały bezpłatny parking dla gości

Powód #8

Rodzinny wypad na Mazury? Świetna sprawa, dzieci pooddychają świeżym powietrzem, rodzice wypoczną... Nie ma również nic lepszego jak wspólne grillowanie w gronie najbliższych. To wszystko jak i sprzęt do Twojej dyspozycji u Nas na miejscu

Sprawdź jak milutko